• Po - Pia 7.30 - 18.00
  • JR-CARS s. r. o. , Rosinská cesta 3A, 010 08 Žilina , Slovakia

Napište nám

Kontaktný formulár

Meno a priezvisko *

Spoločnosť

Email*

Telefón*

Vaša správa*

Súhlasím s uchovávaním a manipuláciou s mojimi údajmi na tejto webovej stránke.

Súhlasím s odoberaním noviniek a akcií.


Polia označené * sú povinné
Vaše osobné údaje, ktoré poskytujete v rozsahu: meno a priezvisko, e-mailová adresa, telefonický kontakt, sú spracúvané spoločnosťou JR-Cars s.r.o. ,  Rosinská cesta  3A , Žilina 010 08. Údaje sú používané výlučne na účel kontaktovania v súvislosti s objednaním vozidla na servis. V prípade nevyplnenia Vašich osobných údajov nemôžeme žiaľ Vašu požiadavku na objednanie do servisu spracovať. Chceli by sme Vás ubezpečiť, že spracúvanie Vašich osobných údajov prebieha u nás vždy iba v nevyhnutnom rozsahu danom konkrétnym účelom spracúvania, pri spracúvaní osobných údajov sú dodržiavané ustanovenia Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, v platnom znení. Údaje nie sú nikde zverejňované ani poskytované tretej strane.
Viac o spracovaní osobných údajov v našej spoločnosti nájdete na adrese www.jr-cars.sk v sekcii ochrana osobných údajov.
Máte otázky? Zavolajte nám !
+421 41 72 33 322
Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním